default-logo
Tel: 0(312) 285 74 45

Mobil: 0532 771 62 19

Ziyaretçi Defteri

Ocak 04, 2016

Aşağı kısımda bulunan forma görüşlerinizi yazabilirsiniz…

Şengül Özdek Hakkında
 1. Özlem Cevapla

  Şengül hocam başarılarınızın devamını dilerim.

  • perde modelleri Cevapla

   Web sitenizi beğenerek takip ediyoruz. Çalışma hayatınızda başarılar dileriz hocam

 2. hasan furunkoyak Cevapla

  kaynımın (osman özoğul) gözünde 10 12 yıldır problem vardı ankara gazi ün. konya selçuklu tıp, meram tıp konyada diğer bütün doktorları gezdiler. enson tekrar konya selçukluya gittik yapacak birşey yok gözü kör olacak dediler. diğer gözü zaten hiç görmüyordu, gören gözüde gözlükle zor seçiyordu. enson çare ankaraya bi götürün ama yapacak birşey yok bu saatten sonra dendi. daha sonra allah karşımıza şengül hocamızı çıkardı ilk muayenesine bende gittim bir doktor hastasıyla ancak bukadar ilgilenir. o kör olacak dedikleri gözü şengül hocam ameliyat etti yıllardır kullandığı gözlüğü bile attı artık kaynım. şuan hala ayda bir, iki ayda bir kontrollere gidiyorlar. kayınpederim mustafa özoğul adına çok teşekkürler hocam minnettarız size.

 3. NUR KUVVET Cevapla

  Büyük bir özel sağlık kuruluşunda çalışmaktayım. “10 dakikalık bir işlem, uyutmuyolarmış, akşama taburcu oluyormuşsun” diyerek gidip bir devlet hastanesinde katarakt operasyonu olan babam yazıkki işin ehli ellerde işlemin sadece 10dk sürdüğünü çok acı bir süreçle tecrübe edindi. Geçirmiş olduğu bir dizi hatalı operasyon sonucu gözün çıkarılmasının bile mevzu bahis olduğu bir çıkmazda bizi yönlendiren bir hekim arkadaşım sayesinde Prof.Dr.Şengül ÖZDEK ile tanıştık. Ocak 2016 yeni yıl bize yeni bir şans verdi. Etiği, deontolojisi, cerrahisi, takibi, iletişimi ve yaklaşımı ile gerçekten kurtarıcımız oldu. Çok yol katettik ve devam da edeceğiz. Bizim İYİKİ VAR dedirtenimiz… teşekkür ederiz

 4. Seher Baysal Cevapla

  Kitap okurken bir anda insanın görememesini tarif etmeğe kelimeler kifayetsiz kalmaktadır. Bu Haziran ayının 9’da aniden sol gözümdeki görme yetimi kaybedince, hemen en yakın hastaneye müracaat ettim. Yapılan ilk muayenede retina yırtılması teşhisiyle hemen uzman bir mekan ve doktorun yaninda ameliyat olmam önerildi. Aynı gün Ankara’daki goz hastalıkları ihtisas hastanesinin birine hemen gittim. Gözümde başlayan katarakt sorunundan da bahsederek bu ameliyatı da sordum. Alınan cevap beni şaşırttı. Retina yırtılması ve katarakt ameliyatının aynı anda gerçekleştirilebileceğinin söylenmesi üzerine doğrusu içime kurt düştü. Çevredeki uzman doktorlara sorunca, iki ameliaytin ayrı olduğu ve aynı anda yapılmasının tehlikeli olduğunun söylenmesi üzerine, geniş bir araştırmaya giriştim ve hocam Prof.Dr. Şengül Ozdek hocanın ismiyle karşılaştım. İvedi muayene talebimi olumlu karşıladı ve retina yırtılması ile katarakt ameliyatlarınin aynı anda yapılamayacağını, katarakt ameliyatı sonrasında sırt üstü, retina yırtılması ameliyatı sonrasında ise yuz üstü dinlenilmesi gerektiğini ifade edince guven duygum percinlendi. Kanı sulandıran bir ilacı almam nedeniyle ameliyatimi beş gün sonraya erteetti ve ilacı bana bıraktirdi. Bilahare beni ameliyata alıp, yırtılan retinayi dikerek tekrar gorebilmemi saglayan sureci yüce Şafi’nin izniyle gerçekleştirdi. Su anda gorebilmenin mutluluğu ile ameliyat sonrası gozumdeki dikişlerin atılmasından mütevellit acilarin üstesinden gelmeye çalışıyorum. Basiretli davranarak alanında uzman hocamin elinden goz pinarlarima kavusabildigim için kendimi mesut ve bahtiyar addediyorum. Genç hocamin başarılarina başarı katmasını niyaz ediyorum. Seher Baysal 02.07.2016 .

 5. M. Orhan Pekçağlıyan Cevapla

  Ben 60 yaşında bir inşaat mühendisiyim. 1-2 yıl önce gözümde parlamalar, ışık çakmaları ve kanama nedeniyle gitmediğim doktor hoca kalmamıştı. En sonunda retina yırtılmasıyla 3 gün içinde körlük başlamıştı.Yakınlarımız vasıtasıyla Şengül Hocahanıma ulaştık. Ertesigün için ameliyetlarını erteledi ve beni acil olarak ameliyat etti. Gerek insani yapısı gerek mesleğindeki olağanüstülüğü her türlü takdirin üstündedir. Beni körlükten kurtardı. Samimi olarak kendisine minnettarım. Şimdi eğer araba sürebiliyorsam, meslsğimi yapabiliyorsam onun sayesindedir. Pişmanlığım kendisini önceden tanımamış olmaktır. Kendisine sonsuz şükran ve teşekkürlerimi sunuyorum. Şimdi 6 ayda bir onun kontrolu altında olmaktan son derece huzurlu ve mutluyum. Allah ondan bin kere razı olsun. Saygılarımla

 6. MÜNEVVER ÇELİK Cevapla

  Hocamız hayatımda tanıdığım en iyi doktorlardan biri. Ona çok teşekkür ediyorum. Samimiyeti, içtenliği, güler yüzü ve işini en iyi şekilde yapması takdire şayan. Gözümde aniden oluşan görme kaybı (retinada) nedeniyle birçok doktora başvurdum, tedavinin mümkün olmadığını söylediler. Tam umudumu kaybettiğim anda, Şengül Hocamıza ulaştık. Onun yaptığı başarılı ameliyatlar sayesinde çok şükür görüşüm düzeldi ve daha iyi oldu, eskisi gibi günlük hayatımı sürdürebiliyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

 7. Alparslan Akyurt Cevapla

  Ben 52 yaşında bilgisayar mühendisiyim. 1-2 yıl önce gözümde parlamalar, ışık çakmaları başlamıştı.Yakınlarımız vasıtasıyla Şengül hanıma ulaştık. Tedavimi gerçekleştirdi. Kendisine sonsuz şükran ve teşekkürlerimi sunuyorum. Saygılarımla

 8. Numan YILMAZ Cevapla

  Numan Yılmaz / Erzincan
  2008 Ekim ayında aniden sağ gözümle eğri görmeye başladım.Gittiğim üniversite hastanesi ‘Sarı Nokta’ hastalığı teşhisi koyarak,iğne tedavisine başladı.Tedavi sonunda görmem zaman içinde %10 ‘lara kadar düştü.
  Sol gözümü 2016 yılına kadar kısa aralıklarla kontrol ettirdim ve hiç bir problemle karşılaşmadım.2016 yılı Şubat ayı sonuna doğru eğri gördüğümü hissettim.Gittiğim hastanede sol gözümde de sarı nokta hastalığı başladığını ifade ettiler.Mart ve Nisan aylarının ilk günlerinde gözüme iki iğne yapıldı.Ancak 16 Nisan 2016 tarihinde retinada kanama sonucu sol gözümde tamamen görme kaybı oluştu.
  Görme umudumu kaybettiğim anda,tavsiye üzerine Şengül Özdek Hocamız’a ulaştık.Samimi davranışları,güven verici tutumu ve verdiği umut sayesinde ameliyat olmaya karar verdim.Ameliyatta görme merkezini temizleyerek,retinamın yan tarafından aldığı bir parçayı görme merkezine yapıştırdı.Bilgisi,deneyimi ve tecrübesiyle gerçekleştirdiği bu başarılı ameliyatla karanlık dünyamı aydınlatan kıymetli Hocam’a minnettarım.

 9. Selin Erk Cevapla

  Değerli hocam paylaşımlarınızı heyecanla takip ediyoruz

  Yaptığınız başarılı operasyonlara hayranız

 10. zirve Cevapla

  Siteniz çok hoş olmuş.Çalışmalarınızda başarılar dilerim…

Görüşünüz

*

captcha *